جستجوی پزشکان

گرفتن نوار قلب و اکوی قلب در منزل

گرفتن نوار قلب و اکوی قلب در منزل
چهارشنبه 01 ژانویه 2020

گرفتن نوار قلب و اکوی قلب در منزل

برخی افراد به دلیل کهولت سن و مشکلات قلبی و عروقی قادر به مراجعه حضوری به مراکز برای گرفتن نوار قلب نیستند و برایشان راحت تر این است که پرستار برای گرفتن نوار قلب و اکوی قلب در منزل بیمار حضور یافته و کار نوار قلب در منزل صورت گیرد. شاید با خودتان فکر کنید که مگر می شود که نوار قلب در منزل گرفته شود و چگونه؟ بله. پرستاران شفا طب عرفان به صورت شبانه روزی در منزل شما حاضر میشوند و با دستگاه مخصوص نوار قلب بیمار را میگیرند. پرستاران شفا طب مجرب در گرفتن نوار قلب و اکوی قلب در منزل هستند.

برای بیمارانی که دچار درد قفسه سینه می شوند و این درد بیشتر از 15 دقیقه طول بکشد لازم است که حتما به مرکز درمانی مراجعه نماید تا از او نوار قلب گرفته شود زیرا اگر درد قفسه سینه بیشتر از 15 دقیقه طول بکشد احتمال اینکه فرد دچار سکته قلبی یا ام آی بشود زیاد است گاهی بعضی از ما به خاطر تنفر از بیمارستان یا تنبلی و پشت گوش انداختن به بینارستان مراجعه نمی کنیم و وقتی هم که مراجعه می کنیم به ما می گویند شما قبلا سکته قلبی کرده اید !!!!

ما برای اینکه این مشکل برای شما پیش نیاد در کمترین زمان ممکن واحد  گرفتن نوار قلب و اکوی قلب در منزل را برای شما اعزام میکنیم و اقدامات درمانی لازم را در منزل شما انجام می دهند

اکو قلب کار بسیار حساسی است و بایستی متخصص قلب برای بیمار کار اکوی قلب را انجام دهد تمامی تجهیزات و وسایل لازم برای اکوی قلب همراه با پزشک آورده شده و بیمار کار اکوی قلب خود را در کمال آرامش و بدون هرگونه استرس و اظطراب ناشی از ازدحام مراکز درمانی عومی در منزل خود انجام میدهد.

شرکت شفاطب عرفان با بکارگیری متخصصان قلب و عروق با تجربه خدماتی از قبیل گرفتن نوار قلب و اکوی قلب در منزل را برای همه بیماران در هر زمانی از شبانه روز را پوشش دهی کرده و سعی در انجام هرچه بهتر خدمات به بیماران دارد .

نوار قلب در منزل

جمله های مشابه :

مشاوره پزشکی, مشاوره پزشکی آنلاین, مشاوره پزشکی اینترنتی, مشاوره پزشکی تلفنی, پشتیبانی پزشکی ،آمبولانس خصوصی, آمبولانس خصوصی عرفان, آمبولانس خصوصی عرفان تهران ، آزمایش خون در منزل, انجام آزمایش خون در منزل, گرفتن آزمایش خون در منزل ، فیزیوتراپی در منزل, فیزیوتراپی در منزل توسط خانم, فیزیوتراپی در منزل محدوده جنوب تهران, فیزیوتراپی در منزل محدوده شرق تهران, فیزیوتراپی در منزل محدوده شمال تهران, فیزیوتراپی در منزل محدوده غرب تهران ، انجام سونوگرافی در منزل, سونوگرافی در منزل, سونوگرافی در منزل توسط خانم, گرفتن سونوگرافی در منزل ، پذیرش بیمارستان, پذیرش بیمارستان خصوصی, پذیرش تلفنی بیمارستان ، خدمات رادیولوژی در منزل, رادیولوژی در منزل, گرفتن عکس رادیولوژی در منزل ، انجام سونوگرافی در منزل, سونوگرافی در منزل, سونوگرافی در منزل توسط خانم, گرفتن سونوگرافی در منزل ، فیزیوتراپی در منزل, فیزیوتراپی در منزل توسط خانم, فیزیوتراپی در منزل محدوده جنوب تهران, فیزیوتراپی در منزل محدوده شرق تهران, فیزیوتراپی در منزل محدوده شمال تهران, فیزیوتراپی در منزل محدوده غرب تهران ، کاردرمانی در منزل, کاردرمانی در منزل توسط خانم, کاردرمانی در منزل محدوده جنوب تهران, کاردرمانی در منزل محدوده شرق تهران, کاردرمانی در منزل محدوده شمال تهران, کاردرمانی در منزل محدوده غرب تهران ، گفتار درمانی در منزل, گفتار درمانی در منزل توسط خانم, گفتار درمانی در منزل محدوده جنوب تهران, گفتار درمانی در منزل محدوده شرق تهران, گفتار درمانی در منزل محدوده شمال تهران, گفتار درمانی در منزل محدوده غرب تهران

ارسال نظر

تماس با ما