جستجوی پزشکان

کاردرمانی در منزل

کاردرمانی در منزل
چهارشنبه 01 ژانویه 2020

کاردرمانی در منزل

بسیاری از افراد فکر می کنند کار درمانی درمنزل اطلاعات علمی و پزشکی کمتری از فیزیوتراپ دارد و در انجام بسیاری از فعالیت ها برای فرآیند درمان بیمار نا توان است . اما باید بگوییم به هیچ وجه اینطور نیست. یک کار درمانی در منزل با علم خود نه تنها قادر است از نظر فیزیکی بدن بیمار شما را به بالاترین سطح توانایی برساند. بلکه قادر است در صورتیکه بیمار از نظر روانی و روحی دچار مشکل شده است را درمان کند و با دادن راه کارهای درمانی مختلف روح و روان بیمار شما را نیز به بهترین شرایط برساند.در واقع کار درمانی در منزل نه تنها مسئولیت انجام فعالیت های فیزیکولوژی بلکه مسئولیت انجام فعالیت سایکولوژی را نیز برعهده دارد.

مرکز شفاطب عرفان با به خدمت در آوردن کاردرمان های باعلم و تجربه آماده ارائه هر گونه خدماتی از قبیل کار درمانی در منزل برای بیمار شماست. هر زمان از شبانه روز و از هر نقطه از شهر که هستید با ما در ارتباط باشید تا به ما در امر درمان در منزل بیمار خود کمک کنیم.

برای بیمارانی که دچار شکستگی اندام ها و آسیب های نخاعی شده اند و عمل جراحی داشته اند پس از بهبودی نیازمند بازتوانی و کاردرمانی هستند و یکی از فاکتورهای مهم در سلامتی این افراد می باشد ام گاها افراد نمی توانند به مراکز درمانی مراجعه نمایند و مجبورند این خدمات را در منزل دریافت نمایند مرکز درمان در منزل عرفان برای راحتی هرچه بیشتر بیماران عزیز این خدمات را در منزل انجام می دهد .

 

جمله های مشابه :

مشاوره پزشکی, مشاوره پزشکی آنلاین, مشاوره پزشکی اینترنتی, مشاوره پزشکی تلفنی, پشتیبانی پزشکی ،آمبولانس خصوصی, آمبولانس خصوصی عرفان, آمبولانس خصوصی عرفان تهران ، آزمایش خون در منزل, انجام آزمایش خون در منزل, گرفتن آزمایش خون در منزل ، فیزیوتراپی در منزل, فیزیوتراپی در منزل توسط خانم, فیزیوتراپی در منزل محدوده جنوب تهران, فیزیوتراپی در منزل محدوده شرق تهران, فیزیوتراپی در منزل محدوده شمال تهران, فیزیوتراپی در منزل محدوده غرب تهران ، انجام سونوگرافی در منزل, سونوگرافی در منزل, سونوگرافی در منزل توسط خانم, گرفتن سونوگرافی در منزل ، پذیرش بیمارستان, پذیرش بیمارستان خصوصی, پذیرش تلفنی بیمارستان ، خدمات رادیولوژی در منزل, رادیولوژی در منزل, گرفتن عکس رادیولوژی در منزل ، انجام سونوگرافی در منزل, سونوگرافی در منزل, سونوگرافی در منزل توسط خانم, گرفتن سونوگرافی در منزل ، فیزیوتراپی در منزل, فیزیوتراپی در منزل توسط خانم, فیزیوتراپی در منزل محدوده جنوب تهران, فیزیوتراپی در منزل محدوده شرق تهران, فیزیوتراپی در منزل محدوده شمال تهران, فیزیوتراپی در منزل محدوده غرب تهران ، کاردرمانی در منزل, کاردرمانی در منزل توسط خانم, کاردرمانی در منزل محدوده جنوب تهران, کاردرمانی در منزل محدوده شرق تهران, کاردرمانی در منزل محدوده شمال تهران, کاردرمانی در منزل محدوده غرب تهران ، گفتار درمانی در منزل, گفتار درمانی در منزل توسط خانم, گفتار درمانی در منزل محدوده جنوب تهران, گفتار درمانی در منزل محدوده شرق تهران, گفتار درمانی در منزل محدوده شمال تهران, گفتار درمانی در منزل محدوده غرب تهران

ارسال نظر

تماس ( خط 4 رقمی )