جستجوی پزشکان

ویزیت پزشک در منزل

ویزیت پزشک در منزل
چهارشنبه 01 ژانویه 2020

ویزیت پزشک در منزل

ویزیت پزشک عمومی در منزل برای چه کسی مناسب است ؟

آیا تا بحال برایتان اتفاق افتاده است که برای بیمار خود به دنبال ویزیت پزشک عمومی باشید اما به دلیل مناسب نبودن حال بیمار برای انتقال به بیمارستان یا درمانگاه و یا عدم در دسترس بودن وسیله نقلیه برای انتقال بیمار و یا حتی در دسترس نبودن مرکز درمانی و پزشک عمومی مناسب و کارآمد از این کار سرباز زده باشید و از بردن بیمار جهت ویزیت پزشک عمومی خودداری کرده باشید؟

ویزیت پزشک در منزل

اما نیاز بیمار به ویزیت عمومی چگونه بایستی رفع شود؟

ما پاسخ این سوال را برایتان آسان کرده ایم. مرکز شفاطب عرفان ارائه دهنده کلیه خدمات پزشکی و پرستاری در منزل و هرزمانی که شما نیاز به ویزیت پزشک عمومی داشته باشید آماده است تا بهترین خدمات پزشکی اعم از ویزیت پزشک عمومی در منزل را به بیمار ارائه داده و کلیه نکات و مشاوره های لازم پزشکی را جهت تسریع درمان بیمار را به بیمار و خانواده وی گوشزد کند.

برای بیمارانی که به دلیل ناتوانی جسمی نمی توانند به بیمارستان بروند یا حوصله ماندن در ترافیک را ندارند بهترین راه حل اینه که پزشک را به منزل خود ببرید و درمان را در منزل انجام دهید و اقدامات درمانی لازم همان جا صورت پذیرد .

درمان در منزل عرفان هم برای آسایش شما عزیزان از پزشکان مجرب در این زمینه استفاد می کند و پس از تماس شما با این مرکز همکاران ما با پزشکان مرکز تماس میگیرند و آنها را بر بالین بیمار شما اعزام می کنند.

ویزیت پزشک در منزل

اطلاعات بیشتر : ویزیت پزشک در منزل

جمله های مشابه :

مشاوره پزشکی, مشاوره پزشکی آنلاین, مشاوره پزشکی اینترنتی, مشاوره پزشکی تلفنی, پشتیبانی پزشکی ،آمبولانس خصوصی, آمبولانس خصوصی عرفان, آمبولانس خصوصی عرفان تهران ، آزمایش خون در منزل, انجام آزمایش خون در منزل, گرفتن آزمایش خون در منزل ، فیزیوتراپی در منزل, فیزیوتراپی در منزل توسط خانم, فیزیوتراپی در منزل محدوده جنوب تهران, فیزیوتراپی در منزل محدوده شرق تهران, فیزیوتراپی در منزل محدوده شمال تهران, فیزیوتراپی در منزل محدوده غرب تهران ، انجام سونوگرافی در منزل, سونوگرافی در منزل, سونوگرافی در منزل توسط خانم, گرفتن سونوگرافی در منزل ، پذیرش بیمارستان, پذیرش بیمارستان خصوصی, پذیرش تلفنی بیمارستان ، خدمات رادیولوژی در منزل, رادیولوژی در منزل, گرفتن عکس رادیولوژی در منزل ، انجام سونوگرافی در منزل, سونوگرافی در منزل, سونوگرافی در منزل توسط خانم, گرفتن سونوگرافی در منزل ، فیزیوتراپی در منزل, فیزیوتراپی در منزل توسط خانم, فیزیوتراپی در منزل محدوده جنوب تهران, فیزیوتراپی در منزل محدوده شرق تهران, فیزیوتراپی در منزل محدوده شمال تهران, فیزیوتراپی در منزل محدوده غرب تهران ، کاردرمانی در منزل, کاردرمانی در منزل توسط خانم, کاردرمانی در منزل محدوده جنوب تهران, کاردرمانی در منزل محدوده شرق تهران, کاردرمانی در منزل محدوده شمال تهران, کاردرمانی در منزل محدوده غرب تهران ، گفتار درمانی در منزل, گفتار درمانی در منزل توسط خانم, گفتار درمانی در منزل محدوده جنوب تهران, گفتار درمانی در منزل محدوده شرق تهران, گفتار درمانی در منزل محدوده شمال تهران, گفتار درمانی در منزل محدوده غرب تهران


آموزش انجام تزریق خون

*اجرا

 • از بیمار بپرسید که آیا دلیل تزریق خون می داند. در مورد تزریق قبلی و عکس العمل نسبت به تزریق خون در گذشته از وی سوال بپرسید.
 •  روش کار را برای بیمار توضیح دهید. طبق مقررات بیمارستان امضاء رضایت نامه را کنترل کنید.به بیمار توصیه کنید که لرز و سرگیجه و خارش و راش و یا هر گونه علائم غیر ظبیعی را گزارش دهد.
 • دستهای خود را بشوئید.
 • کیسه نرمال سالین 0/9% را همراه با ست تجویز خون به خط وریدی اولیه متصل کنید و تجویز خون را ادامه دهید.
 • با سند وریدی شماره 18 یا 19 تزریق را شروع کنید. خط وریدی را با جریان نرمال سالین باز نگه دارید.
 • طبق مقررات بیمارستان کیسه خونی را که از بانک خون آمده کنترل کنید.
 • شناسایی کامل و کنترل براساس نیاز بیمارستان:

الف) شماره خون را مشخص کنید.

ب) نوع گروه خون و RH

ج) تاریخ انقضاء

د) نام بیمار

ه) خون را از نظر لخته مشاهده کنید.

 • قبل از شروع تزریق خون باید علائم حیاتی کنترل گردد.
 • تزریق فرآورده خون را شروع کنید.

الف) اجازه ندهید در لوله (ست خون) فیلتردار خون جریان یابد.

ب) تزریق را بصورت آهسته شروع کنید. 5تا 15 دقیقه اول تزریق خون کنار بیمار بمانید.

ج) برای نیم ساعت اول هر 15 دقیقه یکبار علائم حیاتی را کنترل کنید. طبق مقررات بیمارستان بعد از شروع تزریق خون هر نیم ساعت و یا هر یک ساعت یکبار علائم حیاتی را کنترل کنید.

د) بیمار را از نظر برافروختگی و در تنگی نفس و خارش و سرگیجه و یا راش بررسی کنید.

ه) اگر لازم بود از وسایل مخصوص گرم کردن خون استفاده کنید به ویژه در زمانی که انتقال خون با سرعت از طریق سند CVP انجام میشود.

 • تعداد قطرات بر اساس دستور داه شده و براساس وضعیت بیمار تنظیم نمائید. از نظر عکس العمل مرتبا بیمار را مشاهده کنید در صورتیکه حدس میزنید عکس العمل بروز کرده است جریان خون را قطع کنید و نرمال سالین را تزریق کرده و به پزشک و به بانک خون اطلاع دهید.
 • بعد از اتمام تزریق خون نرمال سالین 0/9% را تزریق کنید.

 • طبق مقررات نحوه اجرای تزریق خون و عکس العمل بیمار را ثبت نمائید. طبق مقررات بیمارستان کیسه خون را به بانک خون برگردانید.

ارسال شده در مطالب پزشکی توسط مدیریت | Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

ارسال نظر

تماس با ما